همراه ما باشید

بازیکن عراقی درحالی برای تراکتورسازی شرط گذاشته که در این چند سال میلیون ها دلار گرفته و ده‌ها حاشیه و مشکل اخلاقی ایجاد می کند اما بازهم او را جذب می کنند!

چرا «کرار» را در ایران نگه می‌دارند؟ میلیون‌ها دلار برای بی‌اخلاقی و بی‌انضباطی/ کمیته اخلاق کجاست؟

چرا «کرار» را در ایران نگه می‌دارند؟ میلیون‌ها دلار برای بی‌اخلاقی و بی‌انضباطی/ کمیته اخلاق کجاست؟

پیروزی نیوز - چرا «کرار» را در ایران نگه می‌دارند؟ میلیون‌ها دلار برای بی‌اخلاقی و بی‌انضباطی/ کمیته اخلاق کجاست؟

به گزارش پیروزی دیلی، جاسم کرار هافبک عراقی که سال‌ها در رفت و آمد به فوتبال ایران بوده و البته بیش از هر چیز با حاشیه‌ها و جنجال هایش شهرت قابل توجهی پیدا کرده در پایان یک فصل دیگر احتمالا یا باز پیراهن تراکتورسازی را می پوشد و یا به تیم دیگری مثل صنعت نفت آبادان،‌ پیکان یا ... می پیوندد.

آورده این بازیکن عراقی جنجالی و بی انضباط که هر فصل در استقلال و ‌تراکتورسازی بارها با جنجال و حاشیه محروم شده یا به دلیل بی انضباطی و تاخیر در تمرینات و مسابقات نتوانسته در خدمت تیمش باشد در این سال ها چه بوده است؟

کدام باشگاه ایرانی با جاسم کرار به توفیقی در مسابقات داخلی و آسیایی رسیده که در این سال ها میلیون ها دلار برای استفاده از او هزینه شده است. آیا این دور باطل قرار است در تیم دیگری دوباره تکرار شود؟

پرونده های جنجالی این بازیکن در داخل و بیرون فوتبال،‌ شکار غیرمجاز،‌ حمله به داور مسابقه، درگیری در داخل تیم و با سایر بازیکنان هم تیمی، توهین، بی انضباطی و برخی از حاشیه هایی که امکان انتشار آنها نیز وجود ندارد تنها بخشی از کارنامه سیاه این بازیکن عراقی در سال های اخیر است.

با وجود کمترین کارایی و بیشترین حاشیه هنوز مربیانی هستند در این فوتبال که جذب کرار را یکی از شروط اصلی حضور خودشان در هر تیمی عنوان می کنند و از مدیران باشگاهها می خواهند به هر قیمتی این بازیکن عراقی را به خدمت بگیرند.

پرسش این است که با هزینه حداقل یک و نیم میلیاردی جذب جاسم کرار پا به سن گذاشته می توان چند بازیکن جوان و مستعد ایرانی را به خدمت گرفت؟

آیا در فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق این فدراسیون ضابطه یا قاعده ای برای برخورد با بازیکنان همیشه متخلف خصوصا در ارتباط با بازیکنان خارجی وجود ندارد که مانع از به هدر رفتن ارز و هزینه کردن میلیون ها دلار از پول باشگاههای پرطرفدار کشور بشود؟

گذشته از همه حاشیه های تاسف برانگیز خارج از زمین فوتبال تعداد تخلفات انضباطی کرار در طول این سال ها چگونه محاسبه شده که در هر فصل شاهد تکرار این رفتارهای زشت و ناپسند مقابل چشمان میلیون ها بیننده تلویزیونی هستیم و احتمالا یک فصل دیگر هم باید در انتظار هنرنمایی های بازیکن بی انضباط بمانیم؟

وقت آن نرسیده که اهالی فوتبال،‌ مدیران باشگاهها و مربیان در این خصوص تصمیم درستی بگیرند و برای همیشه این بازیکن پرحاشیه و دردسرساز را از فوتبال ایران کنار بگذارند؟ اگر پرونده جنجالی که این بازیکن دارد رو شود و به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بکشد، آن وقت قطعا دیگر هیچ ایرانی حاضر نخواهد بود یک لحظه این بازیکن را تحمل کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه