همراه ما باشید

شجاع خلیل زاده طبق قوانین نمی تواند در آسیا برای پرسپولیس و در لیگ برای سپاهان بازی کند و سپاهانی ها هم کماکان بدلیل کمبود مدافع مخالف جدایی او هستند.

شجاع فصل بعد در پرسپولیس

شجاع فصل بعد در پرسپولیس

پیروزی نیوز - شجاع فصل بعد در پرسپولیس

مقررات یار کمکی در رقابت های قاره ای چند سال است کنار گذاشته شده و بازیکنی که برای مسابقات آسیایی از یک تیم به تیم دیگر می رود دیگر در لیگ داخلی  نمی تواند برای تیم قبلی بازی  کند.طبق قانون قبلی اما خداداد برای پرسپولیس،مهدوی کیا برای پاس و......در اسیا بازی کردند در حالی که در لیگ برای تیم دیگری به میدان رفتند.

از سوی دیگری دلیلی ندارد خلیل زاده یار کمکی پرسپولیس در آسیا باشد و در لیگ برای این تیم بازی نکند ان هم در حالی که برانکو در تازه ترین مصاحبه اش به جذب مدافع جدید تاکید داشته است.

از سویی دیگر خبر می رسد توافقات پنهانی برای فصل آینده بین خلیل زاده و پرسپولیسی ها صورت گرفته و برانکو امیدوار است سپاهان در صورت جدب مدافع جدید اجازه دهد او نیم فصل امسال سرخپوش شود هر چند که ویسی حتی در صورت جذب مدافع جدید هم تمایلی به جدایی شجاع ندارد.

برانکو تابستان امسال جلسه ای با خلیل زاده و سروش رفیعی داشت و از آنها خواسته بود به پرسپولیس بیایند. رفیعی بعد از اتمام سربازی در نیم فصل به جمع سرخپوشان پیوست و خلیل زاده هم که تا دی ماه با سپاهان قرارداد داشت با مخالفت باشگاه سپاهان برای صدور رضایتنامه قراردادش را تمدید کرده و حالا از تصمیم خود پشیمان شده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه