همراه ما باشید

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید با رفع گلایه‌های کی‌روش، زمینه استفاده بازیکنان تیم پرسپولیس را فراهم خواهیم کرد.

تاج: با رفع گلایه‌های کی‌روش پرسپولیسی‌ها به تیم ملی دعوت می‌شوند

تاج: با رفع گلایه‌های کی‌روش پرسپولیسی‌ها به تیم ملی دعوت می‌شوند

پیروزی نیوز - تاج: با رفع گلایه‌های کی‌روش پرسپولیسی‌ها به تیم ملی دعوت می‌شوند

به‌ گزارش ‌سایت پیروزی دیلی، مهدی تاج در واکنش به اظهارات روز گذشته سرمربی تیم ملی گفت: از همه ظرفیت‌های باشگاه‌ها برای صعود به جام جهانی استفاده می‌کنیم چرا که پرسپولیس با میلیون‌ها هوادار، همیشه حامی تیم ملی فوتبال بوده است. همچنین پیگیری می‌کنیم که برنامه‌های قبلی تیم ملی در دور دوم همانند دور اول باشد و اردوها و مسابقات دوستانه‌ای را نیز در نظر خواهیم داشت. 
 رئیس فدراسیون فوتبال همچنین با اشاره به دستورالعمل‌های متعدد درباره وضعیت باشگاه‌ها و پیگیری مسئله استقلال و تراکتورسازی تبریز گفت: به این نتیجه رسیدیم که در حال حاضر استانداردهایی که در داخل کشور، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا وجود دارد، با هم در تعارض هستند و به دنبال این هستیم که بر اساس یک استاندارد عمل کنیم چرا که بر اساس استاندارهای متفاوت و به جهت نزدیک شدن به یکسان سازی مشکل ایجاد می شود و بر همین اساس دستورالعملی تنظیم شده تا همه باشگاه‌ها حق جذب هیچ بازیکن و مربی خارجی را نداشته باشند مگر اینکه در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا برای پرونده‌های موجود حقوقی تعیین تکلیف شده و خطرات بالقوه موجود شکایت برطرف شود. 
 وی گفت: کمیته‌ای نیز برای تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال فعالیت خود را آغاز خواهد که مسئولیت این کمیته بر عهده وثوق احمدی خواهد بود و حکم آن ابلاغ شده و مسئولیت این کمیته بررسی مسائل مالی، قراردادی و اداری بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی است که با راه‌اندازی آن حداقل کلیه بازیکنان خارجی قبل از مراجعه به فیفا در این کمیته حضور و نسبت به شکایت خود اقدام کنند. وی در پایان درباره نگرانی‌های برخی از هوادران تراکتورسازی تبریز نسبت به نتایج بازی های گذشته اعلام کرد که نتایج بازی‌های قبلی این تیم تغییری نخواهد کرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه