همراه ما باشید

کارشکنی باشگاه قطری و عدم صدور برگه تسویه حساب برای ITC کاپیتان تیم ملی ایران باعث شد تا والرین اسماعیل برخلاف میل باطنی نام ستاره ایرانی را از لیست نفراتش در سفر به کلن خارج کند.

کارشکنی العربی مانع حضور اشکان در ترکیب شد

کارشکنی العربی مانع حضور اشکان در ترکیب شد

پیروزی نیوز - کارشکنی العربی مانع حضور اشکان در ترکیب شد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، عد از نیم فصل بیرون ماندن از ترکیب العربی در لیگ ستارگان قطر با بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی با حکم فیفا برای باشگاه قطری نتوانست قراردادش را با این تیم دوباره ثبت کند از همین رو در آخرین لحظات قید قرارداد سه و نیم میلیون یورویی را زد و دوباره به بوندس لیگا بازگشت تا برای ولفسبورگ بحران زده به میدان برود. 
در شرایطی که مسئولان باشگاه المانی تلاش کردند تا زمینه تکمیل مدارک و صدور کارت بازی اشکان را فراهم کنند تا این بازیکن در جدال با کلن به میدان برود کارشکنی باشگاه قطری و عدم صدور برگه تسویه حساب برای ITC کاپیتان تیم ملی ایران باعث شد تا والرین اسماعیل برخلاف میل باطنی نام ستاره ایرانی را از لیست نفراتش در سفر به کلن خارج کند. 
دژاگه و مدیربرنامه هایش در تلاش هستند تا با حل کردن تمامی موانع زمینه تکمیل مدارک را فراهم کنند تا این بازیکن بتواند از بازی آینده که ولفسبورگ در خانه باید به مصاف هافنهایم برود در ترکیب تیمش جلوی طرفداران رونمایی شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه