همراه ما باشید

به دنبال برتری پرسپولیس مقابل تراکتورسازی هواداران این تیم در پایان دیدار سرود قهرمانی سر دادند.

هواداران پرسپولیس با تشویق ایسلندی سرود قهرمانی سر دادند

هواداران پرسپولیس با تشویق ایسلندی سرود قهرمانی سر دادند

پیروزی نیوز - هواداران پرسپولیس با تشویق ایسلندی سرود قهرمانی سر دادند


به گزارش پیروزی‌دیلی، دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته بیستم لیگ برتر عصر امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با برتری قاطع و سه بر صفر شاگردان برانکو خاتمه یافت.

* تماشاگران پرسپولیس بعد از پایان بازی ورزشگاه آزادی را ترک نکردند و به روش تماشاگران ایسلند سرخپوشان را تشویق کردند.

* تماشاگران پرسپولیس که از برتری مقابل نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود به شدت خوشحال بودند بعد از پایان بازی سرود قهرمانی سر دادند.

* بازیکنان پرسپولیس خوشحالی خود از برتری مقابل تراکتورسازی را با حضور مقابل جایگاه تماشاگران با آنها تقسیم کردند.

*لیدر تراکتورسازی بعد از پایان دیدار این تیم مقابل پرسپولیس با بلندگو از تماشاگران تبریزی درخواست کرد به هواداران پرسپولیس توهین نکند. او در صحبت‌های خود به هواداران تبریزی اعلام کرد فوتبال 90 دقیقه است و بعد از سوت پایان بازی رقابت تمام شده است.

* بخشی از تماشاگران تراکتورسازی در فاصله چند دقیقه به پایان دیدار ورزشگاه را ترک کردند.

* دو صف متشکل از نیروهای یگان ویژه و پلیس پس از پایان دیدار در مقابل تماشاگران تراکتورسازی قرار گرفتند تا مانع از پرتاب سنگ آنها به داخل زمین شوند.

* حسن کامرانی، رئیس دپارتمان داوری در گفتگو با خبرنگار تسنیم بعد از پایان این دیدار در خصوص تعداد جلسات محرومیت کمال کامیابی‌نیا عنوان کرد که صحنه را ندیده است و نمی‌داند این بازیکن بعد از دریافت کارت زرد، کارت قرمز مستقیم دریافت کرده یا با کارت زرد دوم اخراج شده است.

* همچنین هدایت‌الله ممبینی اعلام کرد که کامیابی‌نیا بعد از دریافت کارت زرد اول با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه