همراه ما باشید

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که همه تلاش خود را برای کسب عنوان آقای گلی این فصل خواهد کرد.

طارمی: بازیکنان گفتند تو پنالتی را بزن/ در فوتبال ایران مد شده که می‌گویند جبران کنید!

طارمی: بازیکنان گفتند تو پنالتی را بزن/ در فوتبال ایران مد شده که می‌گویند جبران کنید!

پیروزی نیوز - طارمی: بازیکنان گفتند تو پنالتی را بزن/ در فوتبال ایران مد شده که می‌گویند جبران کنید!

به گزارش سایت پیروزی دیلی، مهدی طارمی در پایان دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت: خداراشکر که توانستیم 3 هفته زودتر از پایان لیگ به مقام قهرمانی برسیم، این قهرمانی را به هواداران، کادر مدیریت باشگاه، بازیکنان، مربیان و هرکسی که پرسپولیسی است تقدیم می‌کنم. وی در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود در این بازی فشار زیادی روی او بوده است، گفت: فشاری روی من نبود، بعضی‌ها حرف‌هایی زدند که مهم نیست. من بازیکن حرفه‌ای هستم و ممکن است خیلی اتفاقات رخ دهد، ممکن است یک بازیکن یک روز توپ را وارد دروازه کند اما آن روز (مسابقه با الریان) من این کار را نکردم. به هر حال آن روز تمام شد، درست است که نمی‌توانم آن را فراموش کنم اما فشاری روی من نبود. 

 طارمی در خصوص ضربه پنالتی که او در این دیدار زد تصریح کرد: برانکو قبلا گفته بود که سیدجلال حسینی پنالتی را بزند اما بازیکنان گفتند تو پنالتی را بزن. مهاجم پرسپولیس در خصوص اتفاقات رخ داده روی سکوها و شعارهای هواداران خاطرنشان کرد: هر جا که پرسپولیس می‌رود، باید دردسر داشته باشد، در اهواز به تماشاگران سنگ پرتاب کردند، برخی پرسپولیسی‌ها هم تبریزی بودند اما به خودشان سنگ پرتاب کردند. ما آمده‌ایم فوتبال خوبی بازی کنیم، نه اینکه به هم سنگ بزنیم.

 وی ادامه داد: دیدم به هادی نوروزی توهین کردند، از توهین به کسی که دستش از دنیا کوتاه است چه چیزی گیر ما می‌آید؟ ما مگر به احترام مردم آذربایجان که در سیل از دنیا رفتند، یک دقیقه سکوت نکردیم؟ در اهواز نیز همین اتفاقات بود، درد بازیکنان این است که چرا به هادی فحش دادند. ما که صحبت از فرهنگ می‌زنیم چرا این چیزها در ورزشگاه‌های ما باب شده است؟ از هواداران تیم‌های شهرستانی و حتی پرسپولیس می‌خواهم دیگر فحش ندهید چون ما هم ناموس داریم و این کارها زشت است، چه چیزی از فحش گیر شما می‌آید جز اینکه خودتان خراب می‌شوید. 

 طارمی در خصوص زدن گل پانزدهم خود در این فصل و رسیدن به ساسان انصاری در پاسخ به این سوال که آیا همچنان برای رسیدن به آقای گلی تلاش می‌کنی یا خیر، گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم که آقای گل شوم، صددرصد این عنوان برای من خیلی مهم است. فکر می‌کنم یک بار در تاریخ رخ داده که یک بازیکن دو بار پشت هم آقای گل شود و دوست دارم من نفر دوم باشم، همه تلاش خودم را در این راستا خواهم کرد. 

 مهاجم پرسپولیس در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت هواداران انتظار دارند عملکرد خود در دیدار مقابل الریان را مقابل الهلال جبران کنید، خاطرنشان کرد: در ایران مد شده است که همه می‌گویند باید جبران کنید، جبران کنید یعنی چه، آن بازی به پایان رسیده است و با الریان مساوی کردیم، نمی‌توانیم بازی را برگردانیم و الریان را شکست دهیم تیم ما باید برای صعود از گروه خود مقابل الهلال پیروز شود، ما هم می‌رویم تا با قدرت برنده بازی باشیم. 

 وی در خصوص غیبت سیدجلال حسینی و سروش رفیعی در این بازی با بیان اینکه پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست، اظهار داشت: قبلا هم بدون سیدجلال یا من، یا محسن مسلمان بازی کرده بودیم، تیم ما به یک بازیکن وابسته نیست هرچند ما در بازی‌های لیگ پیروز شدیم و درست است که سطح لیگ قهرمانان آسیا بالاتر از لیگ برتر است، تیم همدلی داریم و انشاءالله در نبود این دو بازیکن الهلال را می‌بریم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه