همراه ما باشید

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: «اگر بازیکنان پرسپولیس با همان عطش و هیجان و فعل خواستن پیش می رفتند بازی 5 بر صفر تمام می شد.»

عابدینی؛ کی روش تا می تواند به پرسپولیس شوک بدهد / حاتمی در این فوتبال شنا نکند

عابدینی؛ کی روش تا می تواند به پرسپولیس شوک بدهد / حاتمی در این فوتبال شنا نکند

پیروزی نیوز - عابدینی؛ کی روش تا می تواند به پرسپولیس شوک بدهد / حاتمی در این فوتبال شنا نکند

به گزارش پیروزی دیلی، امیر عابدینی درباره بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: «از نظر من بازی دلچسبی را تماشاگران دیدند. امروز همه دیدند که می توان بدون بهانه گیری از زمین و زمان و داور فوتبال کرد. من به تراکتور هم تبریک می گویم. تیم امیر قلعه نویی تا آخرین لحظه جنگید و خم نشد. این روحیه فوتبال، روحیه ای است که فوتبال حرفه ای می طلبد. قلعه نویی نشان داد در این شرایط سخت هم به دنبال فوتبال حرفه ای و احترام به رقیب است.»

 

وی درباره داوری بازی گفت: «درباره بحث داوری باز هم باید باور کنیم که اگر خطایی بود غیرعمد بود. هر چند اعتقاد دارم در این بازی در یک صحنه کمک به اشتباه آفساید طارمی را گرفت. ضمن اینکه من گل پرسپولیس را هم آفساید ندیدم.»

 

مدیرعامل اسبق پرسپولیس افزود: «همه چیز پرسپولیس عالی بود ولی عطش بچه ها زود کم شد. پرسپولیس امروز بهترین نمره را در بازی های امسال را گرفت ولی پس از دو گل عطش این تیم کم شد. اگر با همان عطش و هیجان و فعل خواستن پیش می رفتند بازی 5 بر صفر تمام می شد. دو فرصت طلایی پرسپولیس در ادامه مسابقه از دست رفت.»

 

وی ادامه داد: «کار سخت پرسپولیس دیدار با استقلال است. استقلال الان روند برد دارد و پرسپولیس هم روند پیروزی دارد. عطش استقلال برای متوقف کردن پرسپولیس است. پرسپولیس با توجه به شرایطی که دارد در یک بستر آرام در زمین دربی می رود. هر چند تماشاگر پرسپولیس دوست دارد قهرمانی با برد در دربی همراه باشد. پیش بینی من این است که یک بازی خوب و منطقی و جذاب در راه باشد.»

 

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال درباره اظهارات فرزاد حاتمی که گفته بود فوتبال مانند رودخانه پر از لجن است بیان داشت: «اگر اینطور است حاتمی تلاش کند در این فوتبال شنا نکند. اما یادمان باشد مردم هم حرف های ما را قضاوت می کنند و هم عمل ما را. مردم بهتر قضاوت کنند.»

 

عابدینی درباره اظهارات روز گذشته کارلوس کی روش مبنی بر عدم دعوت از پرسپولیسی ها به تیم ملی عنوان کرد: «با همه وجودم از کی روش تشکر می کنیم. امیدوارم او هر چقدر از این شوک ها می تواند به پرسپولیس بدهد. پرسپولیس امروز چابک تر از همیشه بود و این به خاطر این بود که بچه های تیم می خواستند نشان بدهند چقدر آماده اند. در واقع حرف های کی روش به نفع پرسپولیس تمام شد.»

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه