همراه ما باشید

یک کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس در بازی با تراکتورسازی بسیار هدفمند و با برنامه به پیروزی رسید.

ذوالفقارنسب: پرسپولیس، تراکتورسازی را با برنامه شکست داد

ذوالفقارنسب: پرسپولیس، تراکتورسازی را با برنامه شکست داد

پیروزی نیوز - ذوالفقارنسب: پرسپولیس، تراکتورسازی را با برنامه شکست داد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، بیژن ذوالفقارنسب در مورد پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: بازی بسیار خوبی بود. پرسپولیس بسیار با برنامه و هدفمند بازی کرد و به پیروزی رسید. تراکتورسازی هم به خاطر یکسری مسائل از نظر اعتماد به نفس و روحی و روانی شرایط همیشگی را نداشت و گل زودهنگامی که دریافت کرد وضعیت را برای این تیم بدتر کرد. 
وی ادامه داد: پرسپولیس بسیار باانگیزه و اعتماد به نفس بازی کرد و خیلی کم‌اشتباه بود و توانست به یک پیروزی باارزش و منطقی دست یابد. مربی اسبق تیم‌ملی در مورد اینکه می‌توان هم‌اکنون پرسپولیس را قهرمان لیگ دانست، گفت: این صحبت غیرتخصصی و احساسی است. پرسپولیس باید در بازی‌های آینده‌اش هم با همین اقتدار به میدان برود زیرا سایر تیم‌ها هم مدعی قهرمانی هستند؛ تراکتورسازی، استقلال و ذوب‌آهن همچنان می‌توانند مدعی قهرمانی باشند. ۱۰ بازی تا پایان لیگ باقی مانده و ۳۰ امتیاز دست‌نخورده وجود دارد. 
 ذوالفقارنسب در مورد اینکه پرسپولیس با توجه به شرایط مناسب تیمی‌اش می‌تواند خودش را برنده دربی پایتخت در هفته آینده بداند، گفت: اگر بازیکنان و مربیان پرسپولیس حرفه‌ای نباشند در باد غرور این برد مقابل تراکتورسازی می‌خوابند اما آنها باتجربه هستند و می‌دانند که باید پیروزی مقابل تراکتورسازی را نادیده بگیرند تا در دربی هم به پیروزی برسند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه