همراه ما باشید

اعتصاب بازیکنان استقلال ادامه یافت و تمرین امروز آبی ها تعطیل شد.

اعتصاب دوباره استقلالی ها/شعار علیه جهانیان در رختکن استقلال/هیچکس تمرین نکرد، همه رفتند!

اعتصاب دوباره استقلالی ها/شعار علیه جهانیان در رختکن استقلال/هیچکس تمرین نکرد، همه رفتند!

پیروزی نیوز - اعتصاب دوباره استقلالی ها/شعار علیه جهانیان در رختکن استقلال/هیچکس تمرین نکرد، همه رفتند!

به گزارش سایت پیروزی دیلی، تمرین امروز استقلال قرار بود بدون حضور هواداران در کمپ ناصر حجازی برگزار شود، با حاشیه های عجیبی همراه بود. قبل از شروع تمرین بازیکنان این تیم در رختکن همگی با هم شعار «جهانیان حیا کن، استقلال را رها کن» را می‌دادند. 

 این شعارها چه به شوخی و چه به جدی طوری بود که صدای آنها بیرون از رختکن هم می‌آمد. بعد از آن بازیکنان استقلال به بیرون از رختکن آمدند و هدایا و عیدی که باشگاه برایشان در نظر گرفته بود، همچنان که تحویل می‌گرفتند به عدم پرداخت مطالباتشان اعتراض داشتند.


تمرین امروز استقلال در کمپ حجازی با اتفاقات عجیبی همراه بود. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال مهمترین غایب این تمرین بود. بعد از شعارهای بازیکنان در رختکن و اعتراض به عدم پرداخت مطالبات، همه ناراحت بودند، به ویژه بازیکنان شهرستانی که مدعی بودند برای بازگشت به سهرهای خود برای تعطیلات عید پول بلیط هم ندارند! 

 بازیکنان در مرکز زمین تجمع کردند و حاضر به تمرین نشدند و بعضی بازیکنان استقلال با چهره های ناراحت تمرین را ترک کردند. محمد خرمگاه دستیار منصوریان با سیدمهدی رحمتی و خسرو حیدری کاپیتان اول و دوم تیم صحبت کرد و گفت چند روز دیگر صبر کنید و فعلا هم کسی محل تمرین را ترک نکند. بعد از صحبت های خرمگاه، رحمتی و حیدری بازیکنان جوان تیم را جمع کردند و با آنها صحبت کردند. در نهایت با نظر بازیکنان تصمیم بر این شد که تمرین برگزار نشده و تعطیل شود و همه محل تمرین را ترک کنند. 

 به هنگام خروج بازیکنان و کادر فنی از کمپ حجازی یکی از خبرنگاران به خرمگاه گفت چه اتفاقی افتاده؟ و خرمگاه پاسخ داد: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. اوضاع معلوم است و نیازی به توضیح ندارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه