همراه ما باشید

پیروزی دیلی؛ امروز 26 اسفند 1395 است و در تقویم تاریخ ورزشی امروز نگاهی داریم به اتفاقات مهم پرسپولیس در چنین روزی

پرسپولیس در چنین روزی(26 اسفند)

پرسپولیس در چنین روزی(26 اسفند)

پیروزی نیوز - پرسپولیس در چنین روزی(26 اسفند)

1355-لیگ تخت جمشید-پرسپولیس 3-ماشین سازی 0

دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی از هفته سوم لیگ پنجم تخت جمشید برتری پر گل سرخپوشان همراه بود. حاج رحیمی دو بار و عزیزی برای پرسپولیس در این بازی گلزنی کردند تا سرخپوشان در خانه 3-0 حریف را شکست دهند.

 

1380-لیگ برتر-پرسپولیس3 –سپاهان2

دیدار حساس پرسپولیس و سپاهان در هفته شانزدهم اولین دوره لیگ برتر پرگل و جذاب بود. این بازی که در استادیوم آزادی برگزار شد با برتری 3-2 سرخپوشان همراه بود. رهبری فر در دقیقه 23 از روی نقطه پنالتی و اصلانیان در دقیقه 86 برای پرسپولیس گلزنی کردند و در حالی که بازی دو تیم با نتیجه تساوی در جریان بود، بهنام ابوالقاسم پور در دومین دقیقه از وقت های تلف شده گل برتری سرخپوشان را به ثمر رساند تا یک پیروزی شیرین نصیب تیم پروین شده باشد.

 

1384-لیگ برتر-ملوان 1- پرسپولیس3

تیم ملوان در هفته بیست و ششم پنجمین دوره لیگ برتر در انزلی میزبان پرسپولیس بود و این بازی با پیروزی 3-1 سرخپوشان به پایان رسید.شیث رضایی، علی انصاریان و علی علیزاده برای پرسپولیس گلزنی کردند.

 

1390-لیگ برتر-نفت0 –پرسپولیس3

 از هفته بیست و هشتم یازدهمین لیگ برتر پرسپولیس  در آزادی مقابل نفت تهران به برتری 3 بر صفر دست یافت. سرخپوشان ابتدا با اشتباه و گل به خودی مدافع نفت از این تیم پیش افتادند و در ادامه زاید و فشنگچی برای پرسپولیس گلزنی کردند تا این بازی با بردی قاطع به سود سرخها به پایان برسد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه