همراه ما باشید

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به چیزی که استحقاقش را داشت رسید و با شایستگی قهرمان شد.

یوسفی: باید دید از کجا برای این فحاشی‌ها خط می‌‌دهند؟/پرسپولیس استحقاق قهرمانی را داشت

یوسفی: باید دید از کجا برای این فحاشی‌ها خط می‌‌دهند؟/پرسپولیس استحقاق قهرمانی را داشت

پیروزی نیوز - یوسفی: باید دید از کجا برای این فحاشی‌ها خط می‌‌دهند؟/پرسپولیس استحقاق قهرمانی را داشت

به گزارش سایت پیروزی دیلی، رحیم یوسفی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی و کسب مقام قهرمانی گفت: بازی بسیار خوبی بود و پیروزی شیرینی به دست آمد. در مصاحبه‌ها خوانده‌ام رضا غیاثی اعلام کرده پنالتی پرسپولیس درست نبود به هر حال او داور است و نظرش کارشناسی است اما به نظر من آن صحنه 3 پنالتی بود و کاملاً داور درست تصمیم گرفت در کل پرسپولیس به چیزی که استحقاقش را داشت رسید. 

 وی در مورد اینکه کسب قهرمانی سه هفته قبل از اتمام لیگ به نظر می‌رسد مثل قهرمانی در هفته‌های پایانی لذت‌بخش نبود، گفت: اگر قهرمانی پرسپولیس در تهران قطعی می‌شد جلوه این مسئله بسیار بیشتر بود تمام لذت‌ها به حضور هواداران است. بدون هوادار هیچ موفقیتی لذت ندارد در تهران می‌توانستند یک جشن بزرگ بگیرند و این مسئله شیرینی دو چندانی پیدا می‌کرد. 

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد فحاشی علیه بازیکنان پرسپولیس و مرحوم هادی نوروزی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم به چه دلیلی این فحاشی‌ها را انجام دادند آنها آدم‌های بدی نیستند اما باید دید از کجا خط می‌گیرند اگر این اتفاق رخ داده باشد چهره بدی از فوتبال به نمایش گذاشتند. نباید به فردی که دست از دنیا کوتاه است بی‌احترامی کرد. یوسفی در رابطه با اینکه مهدی طارمی برخلاف گفته برانکو بعد از بازی با الریان پشت ضربه پنالتی ایستاد، گفت: حتماً برانکو گفته او ضربه را بزند اما این برخلاف حرفی بود که بعد از دیدار مقابل الریان زد احتمالاً برای رسیدن به آقای گلی این تصمیم را گرفته‌اند.

 وی در رابطه با اینکه بعد از قهرمانی در لیگ آیا پرسپولیس می‌تواند در آسیا هم موفق شود، گفت: اگر واقعیت را بخواهید پرسپولیس کار سختی دارد این تیم یار کم دارد جزو افرادی هستم در بدترین شرایط هم همیشه به موفقیت امیدوار بودم ولی در برخی از پست‌ها پرسپولیس یار شش دانگ ندارد. به نظر من رامین رضاییان با وجود اینکه کار اشتباهی کرده بود باید تا پایان فصل حفظ می‌شد به هر حال این بازیکن جوان است خود ما هم زمانی جوان بودیم و شاید در تمرینات دچار اختلاف و درگیری می‌شدیم اما علی پروین از ما می‌گذشت و بازیکنان را با هم آشتی می‌داد پرسپولیس با تیم‌هایی بازی دارد که بسیار قوی هستند و کارش بسیار سخت است.

 پیشکسوت پرسپولیس در پایان در رابطه با اینکه پرسپولیس چه برنامه‌ای باید در فصل بعد داشته باشد، گفت: پرسپولیس اگر می‌خواهد به موفقیت برسد باید بازیکنان خوب و با تجربه جذب کند. بازیکنی مثل طارمی اگر قدر موقعیت‌ها را می‌دانست باید 60 گل به ثمر می‌رساند او در هر بازی 10-11 توپ خوب را از دست می‌دهد و در نهایت ضربه‌اش پس از برخورد به دفاع و دروازه‌بان به سختی وارد دروازه می‌شود. تیم در خط حمله نیاز به بازیکن شش دانگ دارد اگر او اخراج یا مصدوم شود تیم دچار مشکل خواهد شد. در زمان بازی کردن ما نفراتی مثل ناصر محمدخانی و فرشاد پیوس در خط حمله بودند که هر کدام برای خودشان یلی بودند اما اکنون وضعیت بسیار سخت است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه