همراه ما باشید

مدیرعامل سابق پرسپولیس می‌گوید قهرمانی پرسپولیس حاصل تثبیت مدیریت و استفاده از بازیکنان و مربیان کاربلد است.

عابدینی: قهرمانی پرسپولیس حاصل تثبیت مدیریت بود

عابدینی: قهرمانی پرسپولیس حاصل تثبیت مدیریت بود

پیروزی نیوز - عابدینی: قهرمانی پرسپولیس حاصل تثبیت مدیریت بود

به گزارش سایت پیروزی دیلی، امیر عابدینی درباره عقد قرارداد میان فدراسیون فوتبال ایران و شرکت آدیداس، اظهار کرد: روز ششم اردیبهشت گروه مذاکره‌کننده ایران به دبی می‌رود و در آنجا درباره جزئیات قرارداد مانند تاریخ وصول سفارشات و ... صحبت‌های نهایی را انجام می‌دهیم و در همان جا قرارداد میان تیم‌های مذاکره‌کننده نهایی می‌شود سپس مسئولان شرکت آدیداس به ایران می‌آیند و قرارداد در حضور رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال نهایی می‌شود.

 او درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات، اظهار کرد: سال گذشته برای فوتبال ما سال بسیار خوبی بود. ما در رده‌های مختلف ملی مانند فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی موفق بودیم. در لیگ برتر هم بازی ما بسیار قابل پیش‌بینی بود. شما اگر دیاگرام قهرمانی پرسپولیس را بررسی کنید می‌بینید آنها رفته رفته کیفیت خودشان را بهبود بخشیدند و از فصل گذشته در قامت یک قهرمان ظاهر شدند. این قهرمانی حاصل تثبیت مدیریت و هماهنگی میان باشگاه و تیم بود. استفاده از مربی کاربلد و بازیکنان باکیفیت دست به دست هم داد تا پرسپولیس قهرمان شود. استقلال هم تقریبا چنین مسیری را طی می‌کند. آنها هم از انتهای جدول جدا شدند و در سال‌های آینده برای قهرمانی می‌جنگند. 

 رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال ادامه داد: در اواخر هفته‌های گذشته سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی نتایج خوبی کسب کرده‌اند و این نشان می‌دهد که همه بازی‌ها در لیگ سخت هستند و کسی نمی‌تواند مسابقات را پیش‌بینی می‌کند. در حال حاضر پرسپولیس باید از این قهرمانی دفاع کند اما حفظ قهرمانی سخت‌تر از قهرمان شدن در این مسابقات است.

 عابدینی درباره نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، تاکید کرد: این به خاطر جوانی و کم تجربگی پرسپولیس است. آنها برای اولین بار در آوردگاه بین‌المللی حاضر شدند. با این حال عملکرد بسیار خوبی داشتند و در اکثر بازی‌ها موقعیت‌های بسیاری را خلق کردند. ان‌شاءالله در دو بازی آینده نتایج به گونه‌ای رقم می‌خورد که پرسپولیس به مرحله بعد در لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند. 

 او در پایان گفت: پرسپولیسی‌ها برنامه قهرمانی در آسیا را دارند و در سال‌های آینده می‌توانند این کار را انجام دهند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه