همراه ما باشید

کاپیتان پرسپولیس گفت:من از برانکو تشکر می کنم که هم به من روحیه می دهد و هم بازیکنان جوان.

حسینی:با اقتدارترین قهرمانی ام بود/همسر پورحیدری بزرگی اش را نشان داد

حسینی:با اقتدارترین قهرمانی ام بود/همسر پورحیدری بزرگی اش را نشان داد

پیروزی نیوز - حسینی:با اقتدارترین قهرمانی ام بود/همسر پورحیدری بزرگی اش را نشان داد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، سیدجلال حسینی در رابطه با قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: به همه پرسپولیسی ها تبریک می گویم. این قهرمانی تقدیم به هادی، هانی نوروزی و پرسپولیسی های عزیز. وی افزود: یکی از بهترین تیم های تاریخ لیگ برتر بودیم. من خودم پنجمین قهرمانی ام است اما فکر می کنم این قاطعانه ترین قهرمانی هایم با همین تیم بود. بهترین شرایط را داشتیم و بهترین بازیها را انجام دادیم. 

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: فکر نمی کنم هیچ تیمی مثل پرسپولیس امسال با کیفیت بازی کرده باشد و دیدید که 3 هفته زودتر هم قهرمان شدیم و آن را جشن گرفتیم. حسینی در خصوص اینکه برانکو به او پنجمین قهرمانی اش را تبریک گفت: من از برانکو تشکر می کنم که هم به من روحیه می دهد و هم بازیکنان جوان.

وی درباره تبریک استقلالی ها و همسر پورحیدری بیان داشت: خودم منصورخان پورحیدری را خیلی دوست داشتم چون در تیم ملی سرپرست ما بود. از خانم شجاعی تشکر می کنم که با این حرکت بزرگی اش را نشان داد. 

کاپیتان پرسپولیس در پایان درباره لیگ قهرمانان آسیا و بازی با الهلال گفت: ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در آسیا نیز صعود کنیم. با الهلال بازی داریم که یک تیم با برنامه و با عنوان در آسیا است. این یک بازی حساس است اما ما تلاش می کنیم پیروز شویم. ما در لیگ قهرمان شدیم و حالا با خیال راحت سعی می کنیم که در آسیا نیز نتیجه خوبی بگیریم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه