همراه ما باشید

هافبک پرسپولیس گفت:من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و اگر مرا بخواهند، قطعا در پرسپولیس می مانم.

مسلمان:برخی هواداران در حق طارمی کم لطفی کردند/برای این فوتبال متاسفم!

مسلمان:برخی هواداران در حق طارمی کم لطفی کردند/برای این فوتبال متاسفم!

پیروزی نیوز - مسلمان:برخی هواداران در حق طارمی کم لطفی کردند/برای این فوتبال متاسفم!

به گزارش سایت پیروزی دیلی، محسن مسلمان درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: جا دارد من این قهرمانی را به بازیکنان، هواداران و مدیریت باشگاه تبریک می گویم. وی درباره تغییر پستش در نیم فصل دوم عنوان کرد: خدا را شکر شرایط تیم در نیم فصل اول خیلی خوب بود. در نیم فصل دوم با آمدن سروش رفیعی شرایطمان در میانه زمین بهتر شد. برانکو از من خواست که در پست دیگری بازی کنم. من هم به خاطر تیم تمام تلاشم را کردم که در پست جدید موفق باشم. 

هافبک پرسپولیس تصریح کرد: به نظرم همدلی بازیکنان نقش اصلی را در قهرمانی پرسپولیس داشت چون بازیکنان از ابتدای فصل هم قسم شده بودند این فصل هر طور شده قهرمانی شوند و این اتفاق هم افتاد. الان هم فقط هدفمان این است که مهدی طارمی آقای گل شود و در آسیا نیز صعود کنیم.

 مسلمان درباره وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی با الهلال خیلی سخت است اما خدا را شکر شرایط برای 2 تیم یکسان است چون بازی در مسقط انجام می شود. در بازی نخست امسال هم با الهلال می توانستیم برنده باشیم اما نشد. امیدوارم بازیکنان هر چه دارند در این بازی بگذارند تا صعود کنیم. من مطمئنم که اگر بتوانیم الهلال را شکست دهیم، الوحده را هفته آخر در تهران با حضور هواداران شکست می دهیم و صعود می کنیم. 

وی در پاسخ به این سوال که مدرک مهندسی اش را از کجا گرفته، بیان داشت: مردم و هواداران پرسپولیس در این 2 سال به من لطف داشتند. من در این 2 سال هر داشتم، برای پرسپولیس گذاشتم و امسال هم شرایط طوری بود که توانستیم قهرمان شویم و تقدیم به هادی نوروزی کنیم که تمام فکر و ذهنش قهرمانی پرسپولیس بود. 

هافبک پرسپولیس درباره وضعیتش برای سال آینده گفت: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و اگر مرا بخواهند، قطعا در پرسپولیس می مانم. وی درباره فصل آینده خاطرنشان کرد: قطعا فصل بعد کارمان سخت تر می شود چون پرسپولیس توقعات را بالا برده است. مساوی هم دیگر هواداران راضی نیستند. امیدوارم باشگاه در نقل و انتقالات بتواند چند بازیکن را اضافه کند چون سال دیگر باید در 3 جام بجنگیم. بازیکنان ما هم در تیم ملی هستند و شرایط برای پرسپولیس سخت است. 

مسلمان در خصوص پاک کردن عکس های اینستاگرامش گفت: من به خاطر اینکه برخی از هواداران در حق مهدی طارمی کم لطفی کرده بودند، عکس های اینستاگرامم را پاک کردم.

 وی درباره فحاشی در ورزشگاه تبریز خاطرنشان کرد: به من، مهدی طارمی و سیدجلال حسینی توهین های زیادی شد اما خیلی مهم نیست. فقط یک عده از تماشاگران به هادی نوروزی توهین کردند که برایشان متاسفم. نمی دانم چرا به کسی که دستش از این دنیا کوتاه شده، باید بی احترامی شود. واقعا برای این فوتبال متاسفم!

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه