همراه ما باشید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نباید به مسئله دایی و کریمی دامن زد چراکه آنها رفیق هستند و بدون وساطت با یکدیگر برخورد می‌کنند.

پروین: فحاشی ها برایم اهمیت ندارد/دایی وکریمی وساطت نمی خواهند

پروین: فحاشی ها برایم اهمیت ندارد/دایی وکریمی وساطت نمی خواهند

پیروزی نیوز - پروین: فحاشی ها برایم اهمیت ندارد/دایی وکریمی وساطت نمی خواهند

به گزارش سایت پیروزی دیلی، علی پروین درباره قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد: از همان اول گفته بودم این تیم چهار هفته زودتر قهرمان می‌شود که یک مسابقه تاخیر داشت. این قهرمانی خیلی چسبید و دل مردم بعد از چندین سال شاد شد. اینکه تیم سه هفته زودتر به این مقام رسید، بازیکنان از نظر روحی بهتر شدند و ان‌شاالله در دیدار با الهلال نتیجه خوبی بگیرند. وی یادآور شد: سه، چهار بازی از پرسپولیس امسال دیدم و گفتم این تیم قهرمان می‌شود که همینطور هم شد.

 برانکو باید بماند 

وی درخصوص خبر تمدید قرارداد پنج ساله برانکو با پرسپولیس عنوان کرد: ایشان تیم را قهرمان کرده و مگر کسی می‌تواند چیزی بگوید. هر چند سال که باشگاه دلش بخواهد قرارداد او را تمدید می‌کند. 

 دایی و کریمی یک جا همدیگر را می بینند 

یشکسوت پرسپولیس درمورد حرف امیر عابدینی پیرامون اینکه من و علی پروین برای رفع کدورت بین فوتبالی‌ها خسته شدیم میانجی‌گری کردیم، گفت: آن دو نفر(علی دایی و علی کریمی) هم رفیق هستند. ناراحت نشوید ولی شما رسانه‌ها هم به این مسائل دامن می‌زنید که بدتر می‌شود. بالاخره آنها هم یک جا یکدیگر را می‌بینند و روی هم را می‌بوسند. نیاز نیست کسی وساطت کند. هر دو بازیکن بزرگ این مملکت و جزو شاگردان خوب من بودند. اگر کسی به این اختلافات دامن نزند، ان‌شاالله این مسائل حل می‌شود. 

 رامین به درد پرسپولیس می خورد

 پروین پیرامون جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس ابراز کرد: خودم به باشگاه رفتم و درباره او صحبت کردم. شرایط رامین طوری شده بود که آقای برانکو هیچگونه زیر بار نمی‌رفت. این بازیکن هم خوب بود و خیلی به درد پرسپولیس می‌خورد اما البته صادق محرمی هم خیلی خوب کار می‌کند ولی تجربه تیم ملی و بازی رضاییان بیشتر از او بود و نمایش خوبی هم داشت. 

رضاییان به من نگفت گجا می رود

وی ادامه داد: قرار شد رامین رضاییان یک سال بیرون از ایران بازی کند و دوباره برگردد. به من نگفت کجا می‌روم ولی گفت به خارج از ایران خواهم رفت. ما هم اصرار نداریم کجا می‌خواهد برود و چه اتفاقی می‌افتد. 

 در جشن قهرمانی شرکت می کنم

 پیشکسوت پرسپولیس درباره حضورش در جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: 100 درصد در آن شرکت می‌کنم اما به نظرم اگر جشن قهرمانی را در بازی با ذوب‌آهن بگذارند، خیلی بهتر است. ما در خدمت تیم آن بالا نشستیم و همراه تیم جشن قهرمانی می‌گیریم.

 منصوریان موفق بوده است 

پروین پیرامون عملکرد استقلال اظهار کرد: استقلال خیلی خوب کار کرده و آقای منصوریان با این جوانان واقعا نمایش موفقی داشته و باید به او و هواداران‌شان خسته نباشید گفت و دست‌شان درد نکند. منصوریان عین سال قبل برانکو نتیجه گرفت که ابتدای فصل ضعیف بود اما در ادامه به بالای جدول رسید. استقلال هم ابتدای لیگ نتایج خوبی نگرفت که همه می‌گفتند آقای منصوریان باید برود اما باشگاه و هیأت مدیره پشت او ایستاد و نتیجه‌اش را هم گرفتند.

 فحاشی ها برایم اهمیت ندارد 

پیشکسوت پرسپولیس درباره بی‌احترامی دیروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز به او و مرحوم هادی نوروزی عنوان کرد: اشکالی ندارد. انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است و اهمیتی ندارد. سنگ زدن به آقای خوردبین هم عیبی ندارد. وقتی تیم می‌برد هر کاری خواستند، انجام دهند. مهم این است که پرسپولیس قهرمان شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه