همراه ما باشید

مهاجم پرسپولیس گفت: امیدوارم در این چند بازی آینده بتوانم بازی کنم و خودم را نشان دهم تا به تیم ملی برگردم.

کرملاچعب:کار من با حضور طارمی، امیری و علیپور خیلی سخت است

کرملاچعب:کار من با حضور طارمی، امیری و علیپور خیلی سخت است

پیروزی نیوز - کرملاچعب:کار من با حضور طارمی، امیری و علیپور خیلی سخت است

به گزارش سایت پیروزی دیلی، رضا کرملاچعب در رابطه با قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر بعد از یک سال تلاش بازیکنان پرسپولیس توانستیم مزد زحمات خود را بگیریم. 

وی افزود: خیلی ها سنگ اندازی کردند و چوب لای چرخ پرسپولیس گذاشتند اما نمی شود جلوی این تیم را گرفت. تیم خودش را برای قهرمانی بسته بود. حتی اگر 2، 3 بازیکن هم از این جمع بازیکنان نبودند، بازهم قهرمان می شدیم چون عزممان برای اینکه جام قهرمانی را به هادی نوروزی تقدیم کنیم، جزم بود. 

مهاجم پرسپولیس درباره شرایطش در تیم ملی جوانان تصریح کرد: شرایطم فعلا معلوم نیست. متاسفانه چند اردویی هست که دعوت نمی شوم و دلیلش هم این است که بازی نمی کنم. واقعا در پرسپولیس بازی کردن خیلی سخت است. امیدوارم در این چند بازی آینده بتوانم بازی کنم و خودم را نشان دهم تا به تیم ملی برگردم. کرملاچعب در خصوص احتمال جدایی از پرسپولیس بیان داشت: وقتی ممکن است که در این 3 تا بازی به میدان بروم، سال بعد شانس بیشتری دارم. 

وی افزود: من اولین سال حضورم در پرسپولیس بود و در 19 سالگی توانستم جام قهرمانی را بگیرم و به هیچ وجه یادم نمی رود. الان هر جایی بخواهم بروم، می گویم که با پرسپولیس قهرمان شده ام، حالا چه یک دقیقه بازی کنم، چه 340 دقیقه.

 مهاجم پرسپولیس در پایان گفت: کار من با حضور طارمی، امیری و علیپور خیلی سخت است اما بازهم امیدوارم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه