همراه ما باشید

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری مراسم جشن قهرمانی در روز چهارشنبه نداریم.

خمارلو: مشکلی برای قهرمانی چهارشنبه نداریم

خمارلو: مشکلی برای قهرمانی چهارشنبه نداریم

پیروزی نیوز - خمارلو: مشکلی برای قهرمانی چهارشنبه نداریم

به گزارش سایت پیروزی دیلی، پندار خمارلو درباره شایعات مطرح شده در ارتباط با تغییر زمان مراسم اهدای جام افزود: هیچ خبری در ارتباط با تغییر برنامه اعلام نشده است. آخرین خبر، به برگزاری مراسم در روز چهارشنبه و در بازی با پدیده خواهد بود و هیچ تغییر در کار نبوده است. 

 وی درباره مطالبی که در مورد تشکیل جلسه در تبریز منتشر شد، ادامه داد: کدام جلسه؟ در این باره نشستی نداشتیم. اصلا مگر ما برگزار کننده مراسم هستیم که بخواهیم برنامه‌ریزی کنیم. مراسم اهدای جام را سازمان لیگ برتر برگزار می‌کند. سازمان لیگ هم چهارشنبه این هفته را برای این برنامه به ما اعلام کرد. اخبار دیگری هم که در این ارتباط منتشر شده صحت ندارد. باشگاه پرسپولیس مشکلی برای این برنامه ندارد و آقای برانکو هم هیچ مخالفتی با این زمان نداشته‌اند. 

 خمارلو درباره اظهارات منتشر شده از قول وی خاطرنشان کرد: من هیچ صحبتی درباره احتمال تغییر برنامه نداشتم. از ما درباره این موضوع سوال شد که گفتم: مراسم را سازمان لیگ برگزار می‌کند و اگر تغییر برنامه‌ای وجود داشته باشد، از سوی آن ها اعلام می‌شود که البته هیچ خبری نبوده و ما هم مثل هواداران برای روز چهارشنبه منتظر برگزاری مراسم اهدای جام هستیم که اقدامات و هماهنگی‌های مربوط به آن از سوی سازمان لیگ انجام می‌شود. 

 مدیر روابط عمومی پرسپولیس در پایان اظهار داشت: در گفتگوی تلفنی هم که با آقای بهمنی در سازمان لیگ داشتم وی تاکید کرد برنامه سازمان لیگ، برگزاری آیین اهدای جام در بازی برابر پدیده است مگر اینکه پرسپولیس به خاطر برنامه آسیایی خود، خواسته‌ای داشته باشد که اعلام کردیم با توجه به اینکه این تاریخ اعلام شده بود و بسیاری از هواداران نسبت به تهیه بلیت بازی و تدارک سفر اقدام کرده‌اند مشکلی با این مساله نداریم. البته باشگاه در ابتدا در جریان این برنامه ریزی نبود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه